Green Barley Plus – opinie

Stosowanie suplementów diet jako wsparcie dla odchudzania to zabieg niezwykle powszechny. Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu opinie naszych czytelników na temat Green Barley Plus – zielonego jęczmienia w tabletkach.

Green Barley Plus – opinie
Jakiś czas temu, w jednym z publikowanych artykułów na temat odchudzania poprosiliśmy Państwo o nadesłanie opinii na temat Green Barley Plus – zielonego jęczmienia w tabletkach. Otrzymaliśmy kilka recenzji, które dzisiaj pragniemy opublikować.

Nadesłane z Mon***66@interia.pl
Green Barley Plus jest bardzo skutecznym suplementem diety. Według mnie, jednym z najefektywniejszych, a stosowałam już kilka. Osobiście udało mi się schudnąć sześć kilogramów w ciągu dwóch miesięcy – bez radykalnej zmiany nawyków żywieniowych i treningu na odchudzanie. Czysty wynik, który utrzymuje się już od kilku dobrych miesięcy, także nie ma mowy o efekcie „jojo”.

Nadesłane z J***987@yahoo.com
Jeśli chodzi o suplementy diet na odchudzanie to wśród nich Green Barley to absolutny lider. Wraz z żoną, nieco się zaniedbaliśmy. Postawiliśmy na ten suplement i… sukces. Łącznie schudliśmy 17 kilogramów w ciągu 3 miesięcy (ja – 7 kg, żona – 10 kg). Ja bez diety, żona – z dietą. Preparat jak widać działa bardzo efektywnie. Warto jednak zadbać o to, aby zmienić też żywienie – bo daje wówczas lepsze efekty.

Nadesłane z Ra***766@wp.pl
Zielony jęczmień w tabletkach to jak najbardziej skuteczny suplement diety. Stosuję od dobrych kilku miesięcy jako uzupełnienie diety. Chudnę powoli – około 2 kg na miesiąc, ale bez diety. Także, to świetne rozwiązanie dla osób leniwych. Jak najbardziej polecam.

Chcesz więcej informacji?
Potrzebujesz więcej informacji na temat Green Barley Plus? Nic trudnego. Odwiedź zaprzyjaźnionego bloga – blogeraska.pl. Znajdziesz tam mnóstwo informacji na temat tego preparatu, a także jeszcze więcej opinii na temat Green Barley.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *