Większe piersi – jak powiększyć mały biust?

Chcesz mieć większy biust? Noszenie stanika push-up i konturowanie piersi jest niewystarczające by wyeksponować Twoje piersi? Dowiedz się, co oferuje medycyna w zakresie powiększania, ujędrniania oraz modelowania piersi.

Zabiegi medycyny estetycznej

Kobiety niezwykle często decydują się na wykonywanie zabiegów powiększających piersi. Według statystyk, to właśnie te zabiegi realizowane są w gabinetach medycyny estetycznej zdecydowanie najczęściej. Panie mają do wyboru kilka rozwiązań. Poniżej pokrótce przedstawiamy trzy, które cieszą się największą popularnością.

Implanty piersiowe – zabieg polegający na wszczepieniu pod mięsień piersiowy specjalnych implantów o kształcie zbliżonym do naturalnych piersi. Wypełnione solą fizjologiczną lub substancją silikonową implanty to rozwiązanie trwałe, efektywne i efektowane. Kobieta może powiększyć biust o dowolną ilość rozmiarów.

Kwas hialuronowy – jednym z najpopularniejszych zabiegów powiększania biustu jest wykorzystywanie kwasu hialuronowego. To preparat naturalnie występujący w organizmie człowieka. Dzięki temu metodę tę można określić w pełni bezpieczną. Niestety po pewnym czasie substancja wchłaniana jest przez organizm i efkety po prostu znikają (zwykle utrzymują się do 30 miesięcy).

Lipomodeling – zabieg składający się z dwóch etapów: liposukcji oraz aplikacji uzyskanego tłuszczu. Metoda gwarantuje w pełni naturalne efekty. Niestety, przyswajalność aplikowanej tkanki jest bardzo różna, waha się od 20 do 80%.

Alternatywne, mniej inwazyjne metody

Piersi można powiększyć i wymodelować także poprzez realizację innych, znaczniej mniej inwazyjnych metod, a mianowicie:

  • masaże modelujące i ujędrniające biust
  • ćwiczenia na klatkę piersiową
  • stosowanie preparatów (tabletek) na powiększanie biustu

Często realizowana jest także kuracja antykoncepcyjna. Jednakże nie zalecamy tej metody, gdyż ingerencja w gospodarkę hormonalną może negatywnie odbić się na naszej kondycji fizycznej i psychicznej.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *