Green Barley Plus – opinie i recenzje

Odchudzanie to proces, który opcjonalnie można wspomagać suplementacją rozmaitych preparatów i środków. Ich efektywność jest bardzo różna. Jedne preparaty działają efektywnie, inne zaś nie wykazują absolutnie żadnego działania.

Dzisiaj pod lupę wzięliśmy opinie na temat Green Barley Plus – zielonego jęczmienia. To produkt, który w Polsce co prawda nie jest tak popularny, aczkolwiek poleca go coraz więcej osób. Czy słusznie? Czy zielony jęczmień faktycznie jest tak efektywny?

Green Barley Plus – opinie i recenzje

Koszatniczka17, forum Stylistka.pl
Ja przetestowałam sporo suplementów, od ApetiBlock, poprzez ThermLine Fast, a skończywszy na Green Barley Plus. Ten ostatni jako jedyny mi pomógł. Działał szybko, efektywnie. Już w pierwszym miesiącu stosowania ubyło 3 kilogramy. Potem było już tylko lepiej. W ciągu sześciu miesięcy zrzuciłam ponad 20 kilogramów. Niemały szok dla organizmu, ale co dziwne – bez większych skutków ubocznych. Chyba, ze można tym nazwać zalegającą, rozciągniętą skórę – ale na jej pozbycie się potrzeba czasu.

Smerfnala, forum Wizaz.pl
Green Barley Plus to suplement, który zamawiałam jeszcze wtedy, gdy nie był dostępny na polskim rynku. Szedł z USA, co sprawiło, że koszt był nieco większy, ale… było warto. Generalnie produkt jest swietnie opiniowany co mnie nie dziwi. Schudłam 12 kilogramów w czasie… 2(!!!) miesięcy. Myślicie, że to nierealne? Spróbujcie Green Barley Plus.

Janusz66, forum Senior.pl
Sprawa z moim odchudzaniem ciągnęła się kilka dobrych lat. Zacząłem tyć w okresie andropauzy i tak kolekcjonowałem kilogramy. Żona śmiała się z mojego piwnego brzucha do czasu. Dostałem od dzieci Green Barley Plus i wręcz zostałem zmuszony do jego suplementacji (nie znoszę leków!). Za co mogę im tylko dziękować. Pierwsze opakowanie – minus sześć kilo. Drugie – minus cztery. Trzecie – minus pięć. Nadwaga? A co to takiego? Pozdrawiam.

Potrzebujesz więcej informacji? – zajrzyj na blogeraska.pl – Bloga poświęconego zielonemu jęczmieniowi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *